Skład zespołu

Tomek

Zespołowy rodzynek, który jako jedyny potrafi odnaleźć się na każdym z naszych instrumentów. Słuchając go można odnieść mylne wrażenie, że do gry na klawiszach używa dwunastu palców. Jest naszym nieocenionym mistrzem śpiewu na dwa głosy i amatorem biesiad przy akordeonie.

Maciek

Najmłodszy, ale za to najpotężniejszy z nas - saksofonista, którego nie bez przyczyny zawsze stawiamy z przodu sceny. Słabo widzi, ale za to świetnie słyszy. Lubi wykańczać piosenki melodyjnymi solówkami i powtarzać, że dopiero się uczy.

Wojtek

Jego atrybutem jest gitara zrobiona przez dziadka ze starej meblościanki. W tygodniu nieregularnie jada, dlatego imprezę lubi zacząć od dobrze wysmażonego de volaille'a. To daje mu energię by do późna ćwiczyć na scenie z Marcinem taniec synchroniczny. 

Jarek

Głos Leonarda Cohena zamknięty w ciele rozmiarów Michaela Jordana. Jego wokal jest tak ciepły, że kiedy jedzie z nami zimą w busie nie musimy włączać ogrzewania. Pomimo tego, że w zespole jest basistą, to również świetnie gra na puzonie - o czym kilkukrotnie mieliśmy okazję się przekonać.

 

Maciej

Niezawodny i równy jak szwajcarski zegarek. Mimo że jest perkusistą, to na scenę wnosi więcej nut niż reszta zespołu razem wzięta. Jest naszym zespołowym suflerem oraz dba o to, aby tempo imprezy rosło z każdą godziną.